Jakie są wskazania do HIFU — zabiegu na odchudzanie we Wrocławiu?

W gabinetach medycyny estetycznej w ofercie zabiegów na odchudzanie we Wrocławiu coraz głośniej jest o HIFU, nowoczesnej metodzie pozwalającej wymodelować ciało bez użycia skalpela. Na czym dokładnie polega ten zabieg? Czy odchudzanie we Wrocławiu z wykorzystaniem HIFU jest skuteczne?

Czy zabiegi na odchudzanie we Wrocławiu z użyciem fal dźwiękowych są bezpieczne?

Fala akustyczna na odchudzanie we Wrocławiu w przypadku HIFU przenika na głębokość między 1,5 cm, 3 cm a 4,5 cm. Powoduje ona ruch komórek, które wzajemnie ocierając się o siebie, generują ciepło. Ono doprowadza do serii mikrooparzeń, które pobudzają ciało do regeneracji.

Zainicjowana produkcja kolagenu i elastyny powoduje widoczną poprawę w jędrności, nawilżeniu i prawidłowym napięciu skóry. Odchudzanie we Wrocławiu z zastosowaniem HIFU to całkowicie bezpieczny sposób na usunięcie nadmiaru komórek tłuszczowych z dolnych partii brzucha, okolic ramion, ud, a także pośladków. Frakcyjnie aplikowane fale ultradźwiękowe rozbijają tłuszcz przy jednoczesnym wzroście napięcia powięzi mięśniowej i tym samym zmniejszają obwody partii ciała objętych zabiegiem.

Na jakie efekty — poza odchudzaniem we Wrocławiu można liczyć dzięki HIFU?

Odchudzanie we Wrocławiu to tylko jedna z korzyści, jakie daje metoda HIFU. Pozwala ona na zniwelowanie problemu wiotkiej skóry, zmniejszenie cellulitu. Dodatkowo stosowana jest do zlikwidowania podwójnego podbródka, zmarszczek, uniesienia brwi, ujednolicenia kolorytu skóry.

Jednak warto zaznaczyć, że zabieg HIFU – https://glowclinic.pl/odchudzanie.html na odchudzanie we Wrocławiu — nie jest dla wszystkich. Przeciwwskazaniami do jego wykonania są m.in. zaburzenia krążenia krwi, choroby serca, skóry czy obecność otwartych ran, ciąża i laktacja u kobiet. Zastosowanie technologii fali radiowej nie będzie możliwe także u osób, u których stwierdzono schorzenia nowotworowe, neurologiczne oraz stany zapalne, wirusowe oraz grzybicze skóry, trądzik, opryszczka czy stosowanie przewlekłych leków przeciwzapalnych.

(0)