Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Za mało jazdy. Wypowiedzi po meczu Stal-Met Kolejarz vs KSM

Stal-Met Kolejarz Opole rozpoczął rozgrywki od potyczki z GTM Startem Gniezno. Po miesiącu przerwy zmierzył się z KSM Krosno, inaugurując sezon na torze przy Wschodniej 2. Zawodów nie udało się wygrać, a większość zawodników przyczyn porażki upatrywała właśnie w braku jazdy.

Adrian Gomólski: Co tu dużo mówić? Mało jazdy, brak treningów, do tego emocje  - wszystko to spowodowało, że słabo wypadliśmy. Porażka na własnym torze boli szczególnie mocno.  Jeżeli mamy wejść do play off, to na własnym torze nie możemy przegrywać.

 


Dawid Stachyra: Byliśmy słabo przygotowani. Jak dotychczas niewiele jeździliśmy. Zmieniająca się aura pogodowa spowodowała zmiany na torze. Nie mogłem znaleźć przełożenia w swoich pierwszych biegach. Dopiero w ostatnich startach było trochę lepiej. Jechałem na nowych silnikach, które dzień wcześniej do mnie dotarły.Michał Łopaczewski: Jeśli chodzi o tor, to był równy dla każdego i nie można na warunki narzekać. Jazdy jednak w ostatnim czasie jest jak na lekarstwo. Pierwszy motocykl miałem bardzo dobrze przygotowany, szedł jak rakieta. Wygrałem wyścig  otwierający spotkanie. Niestety jak było widać, nie dojechałem do mety w swoim kolejnym starcie, bo zatarł mi się ten silnik. Drugi motocykl był wolniejszy, co przełożyło się na słabszą jazdę. Trochę się zdziwiłem, że nie otrzymałem możliwości  w 14 biegu.Jesper Soegaard: W piątek wieczorem dowiedziałem się, że mogę wystąpić w meczu. Dość spontanicznie zorganizowaliśmy się i przyjechaliśmy do Opola. Niestety, mecz kończy się porażką drużyny. Ze swojej postawy jestem jednak w miarę zadowolony, zdobyłem sporo punktów. Po wypadku jestem trochę poobijany.

 

Tomasz Olczak: Dobrze mi się jeździło, jestem w miarę zadowolony ze swojej postawy. Na początku tor był twardy, tak jak na treningu. Natomiast potem się nieco zmienił na bardziej przyczepy i inaczej się jeździło. Mam nadzieję, że z dnia na dzień będę robił postępy, że będzie coraz lepiej.

 


Kamil Kamiński: Dobrze mi się jeździło. Trener po moich dwóch startach zadecydował jednak, że dalej nie jadę. Szkoda. Teraz muszę się przygotować na czwartek, wyjeżdżam do Świętochłowic na Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski.
 

 

 

Komentarz redakcji: Zawodnicy Stal-Met Kolejarza dotychczas jeździli niewiele. Przed nimi arcyważne spotkanie ze Speed Car Motorem Lublin.Sztab szkoleniowy czeka teraz bardzo intensywny okres, bo czasu nie zostało wiele, a trzeba stworzyć warunki, by zawodnicy dobrze poznali swój tor, dobrali do niego odpowiednie ustawienia i poczuli się tu pewnie. Po prostu trzeba wyeliminować przeszkody, które stanęły na drodze do zwycięstwa z KSM Krosno.

 


ROZMAWIAŁ: MICHAŁ ŁOŚ

 

zobacz  relację z meczu http://zuzelopole.pl/pl/wydarzenia/emocje-do-ostatniego-wyscigu--relacja-z-meczu-stal-met-kolejarz-opole---ksm-krosno,161.html

zobacz galerię zdjęć http://zuzelopole.pl/pl/wydarzenia/stal-met-kolejarz-opole-vs-ksm-krosno--galeria-zdjec,162.html