Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Z wizytą w Zespole Szkół Specjalnych

W dniu 19.06.2017 r. do Zespołu Szkół Specjalnych w Opolu przyjechali przedstawicielki Klubu Kibica Kolejarza Opole wraz z zarządem TS Kolejarz Opole. Spotkanie było promocją żużla, ale przede wszystkim rozrywką dla dzieci. Zarząd klubu reprezentowali Lucjusz Bilik oraz trener Piotr Żyto, Klub Kibica Aleksandra i Dominika Wilkowskie. Atmosferę podkręcali adepci opolskiego klubu Mateusz Dul oraz Filip Piróg, którzy przywieźli na spotkanie swoje motory. Obecny był również najmłodszy "opolski żużlowiec" sześcioletni Bartek Szwajcer wraz ze swoim dziadkiem, długoletnim toromistrzem na opolskim owalu Leszkiem Strokowskim.

 

Trener Piotr Żyto oraz Mateusz Dul opowiadali o specyfice tego sportu, jego dobrych i niebezpiecznych stronach, odpowiadali również na pytania uczniów i nauczycieli, którzy z wypiekami na twarzy słuchali ich historii. Na koniec spotkania odpalono na chwilę motory żużlowe, a Bartek Szwajcer na swoim małym motorku wykonał pokaz jazdy.

 

Uczniom zostały również wręczone zaproszenia na mecz żużlowy oraz gadżety klubowe i słodkie upominki.

 

Radość dzieci była niesamowita, całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

 

 

Aleksandra Wilkowska

foto Dominika Wilkowska