Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Ogłoszono kolejne wzmocnienia opolskiej formacji juniorskiej

Dziś prezes Grzegorz Sawicki na swoim profilu na Facebooku  poinformował kibiców, że w przyszłym sezonie formację juniorską na zasadach gościa zasilą Przemysław Liszka oraz Patryk Wojdyło! "Na koniec tygodnia i andrzejkowy wieczór mam dobrą informację dla kibiców TS Kolejarz Opole - do formacji juniorskiej jako ,,gość,, dołączają Przemek Liszka i Patryk Wojdyło z Betard Sparty Wrocław. Witamy w Opolu" - przekazał.

 

Przemysław Liszka jest wychowankiem Sparty Wrocław. W minionym sezonie odjechał 7 spotkań w jej barwach. Ostatecznie wystąpił w 19 biegach, w których wykręcił średnią 0,684/bieg. Brał także udział w zawodach Brązowego Kasku 2018, które  zakończył na 6. miejscu.

 

Patryk Wojdyło swój pierwszy sezon spędził w Stali Rzeszów. Sezon 2018 przejeździł wraz z Liszką w barwach WTS Sparty Wrocław, w której odjechał szesnaście spotkań. Wziął udział w 33. biegach sezon kończąc ze średnią 0,636/bieg. Jest także finalistą  Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. W Brązowym Kasku 2018 zajął drugie miejsce. Wojdyło brał także udział w Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego, gdzie wraz z Drużyną Prezesa sięgnął po zwycięstwo. Finałowy indywidualny bieg juniorski zakończył na drugiej pozycji zdobywając tym samym drugie miejsce wśród juniorów.

 

WITAMY W DRUŻYNIE!

 

 

 

W tej chwili skład OK Kolejarza prezentuje się następująco:

Formacja seniorska: Denis Gizatullin, Hubert Łęgowik, Oskar Polis, Michał Szczepaniak, Kevin Woelbert, Bjarne Pedersen, Ilya Chalow, Richard Lawson, Charles Wright, Christian Thaysen
Formacja juniorska: Jarosław Krzywosz, Przemysław Liszka, Patryk Wojdyło

Trener: Mirosław Korbel

 

 

 

REDAKCJA
Fot. MAREK BODUSZ