Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Walentynkowy Bal Charytatywny w Zespole Szkół Specjalnych

9 lutego 2019 odbędzie się Walentynkowy Bal Charytatywny organizowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych nr 13 w Opolu. 

 

W zeszłym roku w ZSS w Opolu został zorganizowany Dzień Żużla, co bardzo ucieszyło dzieci. Wśród ryku motorów oraz przy krótkiej rozmowie na temat czarnego sportu, uczniowie zostali obdarowani drobnymi upominkami klubowymi, co wywołało jeszcze większe uśmiechy na ich twarzach.
 

Po raz drugi więc wspieramy dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Opolu, dlatego też serdecznie zapraszamy na Walentynkowy Bal Charytatywny! Na balu przewidziana jest licytacja przedmiotów podarowanych przez Darczyńców m.in. Fundacja Jakuba Błaszczykowskiego "Ludzki gest" czy Fundacja im. Julki Bonk "Walcz o mnie". TS Kolejarz Opole także postanowiło wesprzeć inicjatywę i przekazało na licytację klubowe gadżety. 

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Warto wspierać takie inicjatywy, szczególnie że zebrane pieniądze będą w całości przeznaczone na dalszy rozwój uczniów Zespołu Szkół Specjalnych. 

 

Bal odbędzie się 9. lutego o godz. 19:00 w restauracji "POD KASZTANAMI" przy ul. Strzeleckiej 68 w Opolu. Organizatorzy balu zapewniają doskonałe menu, ciepłe i zimne napoje, domowe ciasta, liczne atrakcje oraz wspaniałą muzykę. 

 

Biletem wstępu na bal jest cegiełka w wysokości 200 zł od pary.
Cegiełkę można nabyć u Pań z Rady Rodziców:
Pani Beata Ćwiertnia, tel. 508 332 139
Pani Agnieszka Weis, tel. 792 027 616
oraz w Sekretariacie Szkoły przy ul. Książąt Opolskich 21 w Opolu.

 

 

 

 

JULIA WEIS