Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

W środę podejście numer dwa do ćwierćfinału IMP

W środę odbędzie się zaległy ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach wystąpi trzech zawodników reprezentujących barwy naszego Kolejarza: Michał Szczepaniak, Hubert Łęgowik oraz Oskar Polis. Do dalszej fazy awans uzyska ośmiu najlepszych zawodników. Dziewiąty będzie w półfinale rezerwowym.
 

Jednym z faworytów do zwycięstwa w środowym ćwierćfinale jest z pewnością Przemysław Pawlicki, który zastąpi kontuzjowanego Artura Mroczkę. Oprócz Pawlickiego wystąpi jeszcze trzech zawodników z PGE Ekstraligi: Maksymilian Bogdanowicz, Dominik Kubera oraz Rafał Karczmarz.
 

Na liście startowej doszło do kilku zmian. Oskara Fajfera zastąpi Damian Baliński, który już w niedzielę przyjedzie do Opola ze swoją drużyną z Rawicza, żeby zmierzyć się w derbach Kolejarzy. W miejsce Adriana Cyfera wystąpi Zbigniew Suchecki. Kontuzjowanego Artura Mroczkę zastąpi Przemysław Pawlicki, a drugim rezerwowym będzie Bartosz Szymura, a nie awizowany wcześniej Rafał Konopka. Początek żużlowych emocji o godzinie 16:30.
 

Lista startowa po zmianach:
1. Michał Szczepaniak
2. Hubert Łęgowik
3. Mateusz Szczpaniak
4. Oskar Polis
5. Tomasz Gapiński
6. Adrian Gała
7. Patryk Dolny
8. Damian Baliński
9. Daniel Kaczmarek
10. Josh Grajczonek
11. Zbigniew Suchecki
12. Maksymilian Bogdanowicz
13. Dominik Kubera
14. Rafał Karczmarz
15. Przemysław Pawlicki
16. Arkadiusz Pawlak

R1. Kamil Wieczorek
R2. Bartosz Szymura


S.Michalski