Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

W środę ciekawe ściganie na opolskim owalu

Najbliższa środa, to w kalendarzu żużlowym dzień rozgrywek 1/4 finału Indywidualnych Mistrzostw Polski. Początkowo impreza ta miała odbyć się na stadionie w Pile, ale w związku z problemami tamtejszego klubu wydarzenie to padło łupem Opola, co z całą pewnością ucieszyło opolskich kibiców żużla.


Na liście startowej znajduje się 16 jeźdźców, wśród których są również zawodnicy OK Bedmet Kolejarz Opole: Oskar Polis, Michał Szczepaniak oraz Hubert Łęgowik. Ten ostatni musi jak najszybciej zapomnieć o nieudanym występie w Krośnie i pokazać się z jak najlepszej strony w środowe popołudnie. Będziemy bacznie się przyglądać występom naszych chłopaków. Stoją oni przed szansą wejścia do półfinału i znając ich zaciętość w boju nie odpuszczą tak łatwo. Co prawda najsilniejszym na liście wydaje się być Dominik Kubera – zawodnik Unii Leszno, ale to tor zweryfikuje rzeczywistość.
Widzimy się przy ul. Wschodniej w środę o godz. 16.30. Biletem wstępu będzie program w cenie 12 zł.
 

 

Lista startowa  1/4 Indywidualnych Mistrzostw Polski:

1. Michał Szczepaniak
2. Hubert Łęgowik
3. Mateusz Szczepaniak
4. Oskar Polis
5. Tomasz Gapiński
6. Adrian Gała
7. Patryk Dolny
8. Oskar Fajfer
9. Daniel Kaczmarek
10. Josh Grajczonek
11. Adrian Cyfer
12. Maksymilian Bogdanowicz
13. Dominik Kubera
14. Rafał Karczmarz
15. Artur Mroczka
16. Arkadiusz Pawlak
R1. Kamil Wieczorek
R2. Rafał Konopka

Awans: 8+1
 

 

 

TOMASZ ŁABYS
Fot. KAMILA SKRZYNECKA