Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Turniej o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego. Zapowiedź

W niedzielę na torze w Opolu odbędzie się Turniej o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego. W tym roku zmagania odbywać się będą według formuły klasycznego meczu, a naprzeciw siebie staną dwie drużyny: Drużyna Prezesa oraz Drużyna Mistrza, której patronem jest Jerzy Szczakiel. Początek zawodów o godzinie 15:00.


Niedzielny turniej będzie ostatnią imprezą żużlową w tym sezonie. Opolskim kibicom po raz ostatni w tym roku zaprezentują się m.in. zawodnicy Kolejarza Opole. W obsadzie zawodów brakuje kontuzjowanego Kevina Woelberta. 29-letni Niemiec pojawi się jednak w Opolu w roli kibica. W stawce zawodników brakuje również Richarda Lawsona oraz Madsa Hansena. 32-letni Anglik i 18-letni Duńczyk mają w tym czasie zaplanowany start w innych zawodach.
 

Na stadionie przy ulicy Wschodniej 2 pojawią się m.in. były uczestnik cyklu Grand Prix - Bjarne Pedersen, Kacper Woryna czy Paweł Miesiąc, który w 2016 roku reprezentował barwy opolskiego klubu.Jednym z zawodników, któremu pod kątem startów w sezonie 2019 w barwach Kolejarza bacznie przyglądać będzie się trener Piotr Żyto jest 18-letni Duńczyk Jonas Saifert Salk.


Stawkę uczestników uzupełniają ponadto Ernest Koza, Norbert Kościuch oraz zawodnicy młodzieżowi.

 


 Drużyna Mistrza :

1. Ernest Koza
2. Jonas Saifert Salk
3. Norbert Kościuch
4. Charles Wright
5. Kacper Woryna
6. Kamil Kiełbasa
7. Piotr Pióro
R. Tomasz Orwat
 

Drużyna Prezesa :

9. Paweł Miesiąc
10. Oskar Polis
11. Hubert Łęgowik
12. Denis Gizatullin
13. Bjarne Pedersen
14. Adrian Woźniak
15. Patryk Wojdyło
R. Jarosław Krzywosz
 

SZYMON MICHALSKI