Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Stwórzmy od nowa KLUB KIBICA!

Stwórzmy od nowa Klub Kibica!

 

Klub Kibica Kolejarza Opole powstał wiele lat temu jako spontaniczna akcja osób, które chciały dopingować opolską drużynę. W ostatnich latach jednak, wychodząc naprzeciw potrzebom klubu, zaangażowaliśmy się w działalność organizacyjną. Tego po prostu wymagał czas i o to prosili nas działacze. Pomagaliśmy więc i nadal pomagamy Kolejarzowi jako wirażowi, kierownicy parku maszyn, kierownicy drużyny, chronometrażyści, organizatorzy akcji charytatywnych, dziennikarze czy fotoreporterzy. Nie jesteśmy w stanie jednak pełnić tych funkcji, a jednocześnie dopingować drużynę, tworząc oprawy meczowe. Nadszedł więc czas, by przekazać tę pałeczkę innym kibicom.

 

Na poprzednim meczu gościło ponad 4 tysiące fanów, a jednak zabrakło zorganizowanej grupy, która chciałaby czynnie wspierać zawodników. Po meczu żużlowcy chcieli wyjść do swoich fanów, żeby razem cieszyć się ze zwycięstwa, ale nie było grupy, która by na nich czekała. Chcielibyśmy, aby ten obraz się zmienił i już na spotkaniu przeciwko Ostrovii na stadionie było nie tylko licznie, ale również głośno i kolorowo. Aby tak się stało, musicie przejąć pałeczkę. Nie da się dopingu zorganizować w 4 czy 5 osób. Potrzebna jest liczna grupa. Dobrze by było, gdybyś w tej grupie znalazł się/ znalazła się właśnie Ty!

 

Przyjdź i dopinguj naszych zawodników! Z takim apelem wyszedł prezes klubu Grzegorz Sawicki: „Mamy świetną drużynę, dobrych trenerów, finanse są zabezpieczone. Do pełni szczęścia brakuje nam kibiców, którzy w Opolu dopingowaliby naszą drużynę, by stadion żył. Na wyjazdach zawsze jest grupa dopingująca, gdy jedziemy na naszym torze, brakuje jej”. Także nasi zawodnicy dołączają się do apelu.

 

 

Wszystkie osoby, które chciałyby dopingować drużynę prosimy o przybycie na stadion godzinę przed niedzielnym meczem Kolejarza z Ostrowią. Tutaj na Was będzie czekał pan Sebastian. Wspólnie zawiesimy flagi i banery, a później głośnym okrzykiem poprowadzimy nasz zespół do zwycięstwa.  Spotykamy się na sektorze przy wejściu w pierwszy łuk. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zostawienie w komentarzu pod postem na naszym Facebooku -> [LINK] <- hasła „będę”- tak, aby było wiadomo, na jaką grupę można liczyć.

 

 

Nie ważne, ile masz lat. Nie ważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Po prostu jesteś mile widziany. Przyjdź – Kibicuj – Krzycz - Demonstruj barwy klubowe! Czekamy na Ciebie!