Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Pierwsze kontrakty w Opolu!

Hubert Łęgowik i Oskar Polis zostają w Kolejarzu!Pewnym już jest, że w klubie na przyszły sezon zostaną Hubert Łęgowik i Oskar Polis - jedni z najskuteczniejszych zawodników minionego sezonu. Obydwaj zawodnicy trzymali podobną formę podczas sezonu 2018. Średnia biegowa Polisa wynosi bowiem 1,786, natomiast "Łęgi" wypracował średnią 1,771. 


Nie powinno być to jednak zaskoczeniem dla kibiców opolskiego Kolejarza, bowiem już wcześniej zawodnicy wypowiadali się pozytywnie na temat zarówno działaczy jak i atmosfery panującej w klubie. Oskar Polis na swoim Instagramowym profilu także wyrażał chęć pozostania w Kolejarzu Opole. 

 

Na chwilę obecną skład opolskiej drużyny liczy trzech zawodników - Oskar Polis, Hubert Łęgowik oraz kapitan Denis Gizatullin, którego kontrakt obejmuje także sezon 2019.

 

 

 

 

 

REDAKCJA