Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Opole z pierwszym młodzieżowcem na sezon 2019

Dziś oficjalnie swój kontrakt z opolskim klubem przedłużył Jarosław Krzywosz. Sezon 2019 będzie dla niego już trzecim sezonem w barwach Opola. 

 

Sezon 2018 był dla Jarka mocno pechowy. 18. maja, więc niemal na początku sezonu (pierwszy mecz ligowy OK Kolejarz odjechał 8. kwietnia) wraz z Kamilem Kamińskim uczestniczył w poważnym wypadku podczas treningu. Na opolski stadion wezwany został wówczas helikopter LPR. Po tym zdarzeniu młodzieżowiec Kolejarza dość długo dochodził do siebie. Ostatecznie na koniec sezonu wykręcił średnią biegową 0,840, startując w 25 biegach w 8 meczach. 

 

Przedłużyłem kontrakt z Opolskim klubem ponieważ jest mi tutaj dobrze, nie ma na co narzekać. Opole ma super kibiców, życzliwych ludzi w zarządzie, którzy zawsze służą mi pomocą i ta magiczna jakby rodzinna atmosfera na tym owalu. Czuję się tutaj jak w domu - tak Jarek skomentował swoją decyzję, gdy zapytaliśmy dlaczego postanowił przedłużyć swój kontrakt w Opolu.

 

 

 

Jarosław Krzywosz jest dotychczas pierwszym oficjalnie przedstawionym opolskim młodzieżowcem. Swoje kontrakty z klubem podpisali do tej pory Oskar Polis, Hubert Łęgowik, Bjarne Pedersen, Ilya Chalow oraz Michał Szczepaniak. Na sezon 2019 w Opolu zostaje także Denis Gizatullin. 

 

 

 

 

 

REDAKCJA