Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

OK Kolejarz Opole na Zakończeniu Lata w Komprachcicach

Dziś podczas imprezy zorganizowanej z okazji Zakończenia Lata Zdrowo i Sportowo prezentowaliśmy nasz klub żużlowy TS Kolejarz Opole! Razem z Nami przyjechał także Mistrz Świata Jerzy Szczakiel, który swoją osobą do dziś wspiera nasz klub żużlowy. 

 

Dzisiaj w Komprachcicach podczas imprezy zorganizowanej przez Berland i Ambasadę Sukcesu propagującą zdrowy styl życia prezentowaliśmy nasz klub żużlowy TS Kolejarz Opole. Dzieciom z domu dziecka przekazaliśmy klubowe koszulki podpisane przez naszego Mistrza Świata Jerzego Szczakiela. Dla dzieci było to ogromne przeżycie kiedy z bliska mogli zobaczyć i usłyszeć warkot motocykla żużlowego. Dziękujemy za zaproszenie. Zawsze jesteśmy tam gdzie możemy pomóc a jednocześnie promować czarny sport. Dziękujemy - napisał prezes Grzegorz Sawicki na swoim profilu na Facebooku. 
 

 


Dziękujemy organizatorom za zaproszenie a także wszystkim kibicom za przybycie.