Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

NOWA JAKOŚĆ W TS KOLEJARZ OPOLE. Rozmowa z prezesem Grzegorzem Sawickim.

NOWY SEZON ŻUŻLOWY – NOWA DRUŻYNA - NOWY SPONSOR TYTULARNY - NOWA JAKOŚĆ W TS KOLEJARZ OPOLE

Rozmowa z Prezesem TS Kolejarz Opole – Grzegorzem Sawickim

 

 

Panie Prezesie za kilka dni, w sobotę 17 lutego, o godzinie 17.00 prezentacja drużyny TS Kolejarz Opole. Od wielu lat kibice czekali na takie wydarzenie i w końcu przyszedł czas, że wzorem innych klubów taka prezentacja będzie miała miejsce w Opolu.

Tak rzeczywiście przez wiele lat prezentacja drużyny nie była organizowana w Opolu. Jako Zarząd klubu zapowiadaliśmy nową jakość i to jest jeden z elementów nowej jakości związanej z odbudową opolskiego żużla. W tym sezonie mamy drużynę, która z powodzeniem może powalczyć o najwyższe cele sportowe, więc chcieliśmy by kibice mogli bliżej poznać naszych zawodników a zawodnicy wspaniałych kibiców Kolejarza. Stanowimy przecież jedną drużynę. Prezentacja drużyny i spotkanie z kibicami to też okazja byśmy jako Zarząd powiedzieli o pozytywnych zmianach zachodzących w klubie. Jestem przekonany, że kibice będą pozytywnie zaskoczeni tymi informacjami, które chcemy ogłosić podczas prezentacji drużyny.

 

 

Może uchyli Pan rąbka tajemnicy i zdradzi kilka szczegółów?

Ci co przyjdą na prezentację w sobotę dowiedzą się o nowym poważnym sponsorze tytularnym i nowej nazwie drużyny pod którą będziemy startować w rozgrywkach. Zapewniam, że będzie ok. Zaprezentujemy nowe kewlary, w których wystąpią zawodnicy. Podczas prezentacji zaprezentują się nasze opolskie dziewczyny w roli podprowadzających. Z tego miejsca chciałbym podziękować sympatycznym dziewczynom z Rybnika, które były z nami przez kilka sezonów. Bardzo mile wspominam tę współpracę. Dodatkowo będzie można nabyć pamiątki klubowe i od tego dnia zaczynamy sprzedaż karnetów meczowych.

 

 

Wygląda na to, że szykuje nam się wielkie, żużlowe święto.

Tak to prawda, chcemy by to wydarzenie było prawdziwym świętem dla kibiców, dlatego szykujemy wspaniałą oprawę jakiej w Opolu jeszcze nie było. Oprócz zawodników, motorów żużlowych, na których będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie, to wspaniała rockowa muzyka w wykonaniu finalistki Voice of Poland Magdy „Meg” Krzemień, trochę historii a wszystko to dynamicznie. Chcemy by prezentacja trwała ok. godziny.

 

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić wszystkich na prezentację drużyny!

Studenckie Centrum Kultury ul. Katowicka 95, sobota, 17 lutego, o godzinie 17.00. 

Musicie tam być!