Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Nie będzie kasy na szkółkę. Za mało głosów na projekt "Czas na żużel"

Projekt Radosława Trześniewskiego i TS Kolejarz Opole "Czas na żużel. Szkółka Żużlowa jako aktywna forma spędzania wolnego czasu dzieci i młodzieży" nie wygrał konkursu w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim. Poparło go niespełna dziewięćset osób.

- Jestem rozczarowany. Pomimo akcji prowadzonych przez TS Kolejarz oraz Klub Kibica głosów poparcia było mniej niż widzów na stadionie. Szkoda, bo była szansa na stworzenie profesjonalnej szkółki, na zakup wysokiej jakości sprzętu. - mówi Grzegorz Sawicki, prezes Kolejarza.

 

Obecnie w opolskiej szkółce trenuje dwóch adeptów Mateusz Dul i Filip Piróg. Ze względu na brak zaplecza sprzętowego niemożliwe jest szkolenie dzieci oraz większej ilości młodzieży.

 

REDAKCJA