Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza na Turniej o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego!

Mistrz  Świata Jerzy Szczakiel zaprasza na Turniej o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego!Wraz z Mistrzem Świata Jerzym Szczakielem pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich kibiców na Turniej o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego.


Jerzy Szczakiel w roku 1973 jako pierwszy Polak w historii sportu żużlowego zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Przez całe swoje życie był związany z opolskim klubem żużlowym. 11 lipca 1971 roku na Stadionie Miejskim w Rybniku wraz z Andrzejem Wyglendą zdobył także Mistrzostwo Świata Par. Do dziś swoim wizerunkiem wspiera Kolejarza Opole. Jerzego Szczakiela można spotkać na każdych zawodach na opolskim stadionie. Jest także częstym gościem honorowym wielu turniejów żużlowych w Polsce.
Turniej o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego będzie już ostatnim turniejem na opolskim owalu w sezonie 2018. Całą obsadę turnieju podamy już w najbliższych dniach!