Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Mecz z Lublinem to będzie inna bajka. Rozmowa z Dawidem Stachyrą

Na początek Stal-Met Kolejarz trafił na mocnych przeciwników. Start Gniezno i Motor Lublin, który przyjedzie do Opola w poniedziałek uznani są za faworytów ligi.

- Trafiliśmy na dwie silne drużyny na początek. Start potwierdził, że jest bardzo mocnym rywalem. Zawodnicy są dobrze spasowani z torem. Z pewnością mogliśmy się lepiej zaprezentować na początku zawodów.  W drugiej części zawodów było lepiej. Przed nami mecz z Lublinem. Ale to będzie inna bajka. Jedziemy na własnym torze, walczymy o zwycięstwomówi Dawid Stachyra. W Gnieźnie prezentował on kameleonową formę. Zdobywał punkty, wygrał jeden wyścig, ale przyjeżdżał też na końcu stawki. Wyciągnął jednak wnioski i jest gotowy do starcia z Motorem Lublin: - Mój występ w Gnieźnie  to była bardzo dziwna historia. Wygrywałem starty, później niby nie jechałem źle, ale jednak traciłem punktowane pozycje. Jak jechałem przy krawężniku, to rywale mijali mnie przy bandzie, jak pojechałem szerzej, to mijali mnie przy krawężniku. Analizowaliśmy  mój występ i wyciągnęliśmy wnioski.  

Dzisiaj zawodnicy Stal-Met Kolejarza przygotowywali się do poniedziałkowej rywalizacji.

- Dziś trenowaliśmy w Opolu. Sztab szkoleniowy ustalił skład. Teraz czekamy na Lany Poniedziałek i rywalizację z Motorem. Widowisko zapowiada się ciekawie.mówi Stachyra.

Mecz Stal-Met Kolejarza ze Speed Car Motorem Lublin odbędzie się w poniedziałek 17 kwietnia. Początek o godz. 15.00. Obecność obowiązkowa!

 

 

MAREK BODUSZ