Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Mamy rady na odpady! Świetna wiadomość dla kibiców

Dziś Prezes Grzegorz Sawicki przekazał świetną informację dla kibiców oraz sympatyków naszej drużyny żużlowej OK KOLEJARZ OPOLE!"Nasz projekt MAMY RADY NA ODPADY realizowany wspólnie z Opolską Izbą Gospodarczą i Stowarzyszeniem Silesiana uzyskał pozytywną ocenę i tym samym uzyskaliśmy na jego realizację kwotę 2.500.000zł." - napisał Prezes Grzegorz Sawicki na swoim profilu na Facebooku
 


Co to oznacza?  
"W ramach tego projektu planujemy zorganizować na stadionie żużlowym m.in. kilka imprez sportowych z udziałem żużlowców i gwiazd estrady promujących selektywną zbiórkę odpadów. Ważne jest to , że łączymy w ten sposób promocję żużla oraz ochronę naszego środowiska. Imprezy będą skierowane do wszystkich i co ważne bezpłatne. Już teraz serdecznie zapraszam!" - podsumował Prezes opolskiej drużyny.


To świetna wiadomość dla każdego miłośnika żużla w Opolu! 
Dziękujemy!
Kolej na Kolejarza!