Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Krosno i Kraków muszą poczekać. Pogoda krzyżuje żużlowe plany

Dwa mecze Opolan nie dojdą do skutku w pierwotnie ustalonych terminach. Pogoda w ostatnich dniach nie sprzyja rywalizacji żużlowej.

 

W zeszłą niedzielę na meczu wyjazdowym mieliśmy podejmować Wilki Krosno. Niestety, niedziela w Krośnie była wyjątkowo deszczowa i choć w zeszłym roku udało się ekipie z Krosna przygotować tor (choć i wtedy aura była bardzo deszczowa) to tym razem nie było takiej możliwości. W Krośnie padało przez całą noc poprzedzającą mecz jak i w samym dniu spotkania. Tor był bardzo mocno nasiąknięty wodą i sędzia zadecydował o przełożeniu meczu. 

 

Nie odbędzie się także zaplanowany na pierwszą niedzielę maja mecz ze Speedway Wandą Kraków. Prognozy pogody nie napawają optymizmem i obie drużyny wspólnie ustaliły, że przełożenie meczu będzie najlepszą decyzją. GKSŻ przystał na prośbę obu klubów. Majówka więc minie nam bez żużlowych emocji na opolskim torze.

 

Jednak nie oznacza to, że przy W2 żużlowe silniki zawarczą dopiero podczas spotkania ze Stainer Unia Kolejarzem Rawicz, które planowane jest na 9. czerwca, bowiem już w przyszłym tygodniu a dokładnie 7. maja (wtorek) o godz. 15 na opolskim torze odbędzie się 1. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Podczas zawodów zmierzymy się z drużynami z Wrocławia, Ostrowa Wielkopolskiego, Rybnika, Leszna oraz z reprezentacją federacji Czech.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Nowe terminy spotkań:
Wilki Krosno - OK Bedmet Kolejarz Opole - 19. maja 2019
OK Bedmet Kolejarz Opole - Speedway Wanda Kraków - 29. czerwca 2019

 

 

 

 

DOMINIKA WILKOWSKA
Fot. KAMILA SKRZYNECKA