Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Kolejny zawodnik zostaje w Opolu!

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że w opolskim klubie w sezonie 2019 ponownie zobaczymy Huberta Łęgowika i Oskara Polisa. Dziś doszło do porozumienia z kolejnym zawodnikiem. 


W sezonie 2019 ponownie opolskie barwy będzie reprezentować Kevin Woelbert, który w minionym sezonie znalazł się w pierwszej piątce najskuteczniejszych zawodników 2. Ligi Żużlowej. Niemiec w sezonie 2018 wypracował średnią biegową 2,271.

 

Informacja o przedłużeniu kontraktu z Woelbertem z pewnością ucieszy kibiców. Kevin na opolskim torze czuje się jak ryba w wodzie, co nie raz już udowadniał podczas spotkań ligowych. Cieszymy się, że w nadchodzącym sezonie także będziemy mogli oglądać waleczność Kevina na opolskim owalu!

 

Obecnie skład opolskiej drużyny liczy czterech zawodników - Oskar Polis, Hubert Łęgowik, Kevin Woelbert oraz kapitan Denis Gizatullin, którego kontrakt obejmuje także sezon 2019.

 

 

 

 

REDAKCJA