Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Kolejny przedłużony kontrakt w Opolu

W ostatni dzień okienka transferowego kontrakt z opolskim Kolejarzem przedłużył kolejny zawodnik - Richard Lawson. Dla Anglika będzie to drugi sezon nie tylko w OK Kolejarzu Opole, ale także drugi sezon startów w polskiej lidze. 

 

Swoją przygodę z polskim klubem żużlowym rozpoczął w sezonie 2018. Wtedy to podpisał swój pierwszy kontrakt właśnie z Opolem. W jego barwach wystąpił w 7 meczach startując w 37 biegach. W końcowym rozrachunku jego średnia wyniosła 1,784/bieg. 

 

Lawson serca wielu kibiców zdobył pokazując swoją walką na torze. Miewał zarówno lepsze jak i gorsze momenty, jednak podczas wyścigu na torze zostawiał całe serce. To kolejny dobry transfer opolskich działaczy.

 

 

Obecnie skład OK Kolejarza na sezon 2019 liczy 10 zawodników: Denis Gizatullin, Oskar Polis, Hubert Łęgowik, Kevin Woelbert, Ilya Chalow, Bjarne Pedersen, Michał Szczepaniak, Jarosław Krzywosz oraz dziś zakontraktowani Christian Thaysen i Richard Lawson. 

 

 

 

 

 

REDAKCJA