Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Klub Kibica Kolejarza Opole organizuje konkurs dla kibiców

Klub Kibica Kolejarza Opole co roku przed świętami Bożego Narodzenia nakręca uśmiechy!  
W tym roku odbędzie się finał 4 edycji akcji NAKRĘĆ DZIECIOM UŚMIECH! Korzystając z okazji, że w najbliższą niedzielę odbędzie się ostatni mecz rundy zasadniczej, Klub Kibica przygotował dla Was konkurs! 

 

Dla osoby, która w najbliższą niedzielę przyniesie na mecz NAJWIĘCEJ plastikowych zakrętek przewidziana jest nagroda! Do wygrania będzie koszulka klubowa z autografami zawodników OK Kolejarza Opole! 

 

Liczy się KAŻDA ILOŚĆ nakrętek, także serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji Nakręć Dzieciom Uśmiech! 

To także dzięki Waszemu wsparciu, wsparciu KIBICÓW opolskiej drużyny, poprzednie finały kończyły się radością i UŚMIECHEM obdarowywanych dzieci i zwierzaków  

 

Co trzeba zrobić? 
Trzeba przynieść JAK NAJWIĘCEJ plastikowych nakrętek

 

Kiedy? 
Najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem meczu OK Kolejarza Opole z drużyną Iveston PSŻ Poznań (do 16:45 w niedzielę 26.08.2018).

 

Gdzie zbierane będą nakrętki?
Przy wejściu do parku maszyn.

 

Pamiętajcie - każda zakrętka jest ważna! Niech i tym razem akcja zakończy się sukcesem! 

Wszystkich bardzo gorąco zachęcamy! 
Do zobaczenia na Wschodniej!