Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Jarosław Krzywosz znów na czwartym miejscu

Jarosław Krzywosz ponownie na czwartym miejscu w Nice Cup. IV runda odbyła się w Bydgoszczy.

 



Wyniki (za: sportowefakty.pl):

1. Piotr Pióro (Arge Speedway Wanda Kraków) - 16 (3,3,3,3,4) - 1. miejsce w finale
2. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 14 (2,3,3,3,3) - 2. miejsce w finale
3. Bartłomiej Kowalski (Arge Speedway Wanda Kraków) - 7 (w,0,3,2,2) - 3. miejsce w finale
4. Jarosław Krzywosz (Stal-Met Kolejarz Opole) - 10 (3,2,2,2,1) - 4. miejsce w finale
5. Szymon Szlauderbach (Arge Speedway Wanda Kraków) - 7 (0,3,1,3)
6. Tomasz Orwat (Polonia Bydgoszcz) - 7 (2,2,2,1)
7. Marcin Turowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 5 (3,2,0,d)
8. Mateusz Błażykowski (Orzeł Łódź) - 3 (0,1,2,0)
9. Elvis Avgucevics (Lokomotiv Daugavpils) - 3 (w,1,d,2)
10. Aureliusz Bieliński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 3 (1,w,1,1)
11. Patryk Sitarek (Polonia Bydgoszcz) - 2 (2,d)
12. Mateusz Adamczewski (Naturalna Medycyna PSŻ Poznań) - 2 (1,t,0,1)
13. Aleks Rydlewski (Get Well Toruń) - 1 (u,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. (66.84) Krzywosz, Orwat, Bieliński, Szlauderbach
2. (65.85) Pióro, Żupiński, Adamczewski, Błażykowski
3. (66.00) Turowski, Sitarek (Avgucevics - w/2min), Kowalski (w), Rydlewski (u)
4. (65.44) Pióro, Krzywosz, Błażykowski, Rydlewski
5. (65.35) Żupiński, Orwat, Avgucevics, Kowalski
6. (67.48) Szlauderbach, Turowski, Bieliński (w), Sitarek (d) (Adamczewski - t)
7. (66.33) Żupiński, Krzywosz, Szlauderbach, Avgucevics (d)
8. (65.51) Pióro, Orwat, Bieliński, Turowski
9. (67.37) Kowalski, Błażykowski, Rydlewski, Adamczewski
10. (65.62) Pióro, Avgucevics, Adamczewski, Turowski (d)
11. (67.46) Szlauderbach, Kowalski, Orwat, Błażykowski
12. (65.91) Żupiński, Krzywosz, Bieliński, Rydlewski

Półfinały:
13. (65.90) Pióro, Krzywosz, Błażykowski, Turowski
14. (65.24) Żupiński, Kowalski, Szlauderbach, Orwat

Finał:
15. (65.68) Pióro, Żupiński, Kowalski, Krzywosz



MICHAŁ ŁOŚ