Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Do 10 marca wymienią bandy

Opolski MOSiR wyłonili firmę, która wymieni bandy na prostych wokół toru żużlowego przy ul. Wschodniej. Umowa z wykonawcą została już podpisana. Prace powinny ruszyć w najbliższym czasie.

Według wskazań Zespołu ds. Licencji bezpieczne bandy powinny być zainstalowane najpóźniej do  31 marca. W Opolu prace powinny zakończyć się wcześniej: Najpóźniej 10 marca wykonana usługa będzie zgłoszona do odbioru. - mówi Grzegorz Sawicki, prezes TS Kolejarz, który jest w stałym kontakcie z kierownictwem MOSiR-u.

 

Bandy amortyzujące zamontuje jedna z dwóch rekomendowanych przez Główną Komisję Sportu Żużlowego firm. Będą one osadzone na sprężynach. Do wyboru były dwie możliwości. Bandy mogły być osadzone na sprężynach lub wykładane pianką. Ostatecznie wybrany został pierwszy wariant. - mówi Grzegorz Sawicki. Montaż tych band jest jedynym warunkiem, jaki Zespół ds. Licencji postawił opolskiemu klubowi.

 

W ubiegłym roku wymienione zostały bandy na łukach opolskiego toru.

 

MAREK BODUSZ