Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Anglik ponownie w barwach Opola

Kolejny zawodnik dołączył do formacji seniorów OK Kolejarza Opole. Charles Wright przedłużył kontrakt na sezon 2019.

 

Anglik do opolskiego zespołu dołączył w trakcie majowego okienka transferowego. Kibice wierzyli, że ten kontrakt może być poważnym wzmocnieniem opolskiej drużyny, która w poprzednim sezonie walczyć miała o awans. Ostatecznie Wright wystąpił w 4 meczach, odjeżdżając 16 biegów i kończąc sezon z dorobkiem 1,500/bieg.

 

Na swoim Facebooku prezes Grzegorz Sawicki oznajmił, że zakontraktowanie Wrighta to ostatnie wzmocnienie opolskiej formacji seniorskiej. Tym kontraktem zamykamy skład drużyny seniorów na sezon 2019. Za chwilę poinformujemy o juniorach i czekamy na pierwszy mecz. - skomentował.

 

Charles Wright to 10 senior, który zasili OK Kolejarza w nadchodzącym sezonie. Oprócz niego drużynę tworzą Denis Gizatullin, Oskar Polis, Hubert Łęgowik, Kevin Woelbert, Bjarne Pedersen, Ilya Chalow, Michał Szczepaniak, Christian Thaysen i Jarosław Krzywosz.

 

 

 

 

REDAKCJA

Fot. Marek Bodusz