Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Oskar Polis

Oskar Polis urodził się 15.09.1996 roku.  W 2017 roku, jako junior, startował w PGE Ekstralidze w zespole Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa, gdzie uzyskał średnią równą 1.314 pkt/bieg, będąc jednocześnie siódmym juniorem ligi.

Był to najlepszy sezon dla nowego zawodnika TS Kolejarz Opole, który poza rozgrywkami ligowymi zajął najbardziej nielubiane przez sportowców czwarte miejsce w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Pech chciał, że na tym podium już nie będzie mu dane stanąć gdyż skończył wiek juniora, a jak sam mówi zależało mu bardzo na medalu, obojętnie jakiego koloru.

Indywidualne niepowodzenie powetował sobie w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów, gdzie z drużyną Włókniarza Częstochowa wywalczył w Toruniu złoty medal. Oskar w tych zawodach nie znalazł pogromcy i z kompletem punktów zakończył zawody.

Na co dzień wzoruje swój styl jazdy na Nickim Pedersenie, przez co, niektórzy uważają go za zawodnika jeżdżącego agresywnie. Chyba niepotrzebnie, bo agresywna jazda od zdecydowanej męskiej walki jednak się różni

Witamy w Opolu!