Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Zmazać plamę po słabym występie przeciwko Polonii Bydgoszcz. Zapowiedź

W niedzielę 4 sierpnia odbędzie się ostatnia kolejka rundy zasadniczej 2. Ligi Żużlowej. Rywalem naszej drużyny będzie miejscowy PSŻ. W pierwszym meczu pomiędzy drużynami z Opola i Poznania padł wynik 48:42 na korzyść opolan.
 

Poznaniacy do niedzielnego starcia podejdą osłabieni brakiem Davida Bellego. Francuz w zeszłym tygodniu podczas SEC w Toruniu doznał złamania obojczyka. O tym, jak ogromnym osłabieniem jest brak Davida Bellego nie trzeba nikomu tłumaczyć. 26-latek w tym sezonie w barwach drużyny z Poznania wykręcił kosmiczną średnią wynoszącą 2,533 pkt/bieg. Wszystko wskazuje na to, że w miejsce Francuza stosowane będzie zastępstwo zawodnika.
 

Skorpiony wystąpią zatem z czterema seniorami w składzie: Robertem Miśkowiakiem, Marcinem Nowakiem, Eduardem Krcmarem i Władimirem Borodulinem. Wydaje się, że każdy z tych zawodników wystąpi w sześciu biegach.
 

Opolanie do Poznania udadzą się w takim samym składzie, który w zeszły piątek rozgromił na swoim torze Speedway Wandę Kraków 73:14. Zmiany zaszły jedynie w ustawieniu par. Pierwszy duet stworzą Hubert Łęgowik i Kevin Woelbert. Druga para to Oskar Polis i Mads Hansen, a z juniorami wystąpi Bjarne Pedersen.

Początek meczu w Poznaniu zaplanowano na godzinę 17:00. 15 minut wcześniej rozpocznie się prezentacja, natomiast o 16:30 próba toru.
 

Awizowane składy:

 

OK Bedmet Kolejarz Opole:
1. Hubert Łęgowik
2. Kevin Woelbert
3. Oskar Polis
4. Mads Hansen
5. Bjarne Pedersen
6. Patryk Wojdyło
7. Damian Lotarski
 

Power Duck Iveston PSŻ Poznań:
9. Robert Miśkowiak
10. David Bellego (ZZ)
11. Marcin Nowak
12. Eduard Krcmar
13. Władimir Borodulin
14. Marek Lutowicz
15. Michał Curzytek


Początek meczu: godz. 17:00
Wynik pierwszego meczu: 48:42 dla OK Bedmet Kolejarza Opole