Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Żarty się skończyły, walczymy o awans do finału! Emocje gwarantowane!

W niedzielę 18 sierpnia odbędzie się pierwszy mecz półfinałowy fazy play-off. Rywalem OK Bedmet Kolejarza Opole będzie Power Duck Iveston PSŻ Poznań. Pierwszy bieg spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Menadżer Kolejarza - Jarosław Dymek postanowił dokonać zmian w ustawieniu zawodników. Tym razem pierwszą parę stworzą Hubert Łęgowik i Mads Hansen. Drugi duet poprowadzi Oskar Polis. Na tę chwilę nie wiadomo, który z zawodników będzie doparowym Polisa. Natomiast z juniorami wystąpi Bjarne Pedersen.
 

Po dwóch tygodniach przerwy do jazdy wraca lider ekipy gości David Bellego. 26-letni Francuz wystąpi razem w parze z doświadczonym Robertem Miśkowiakiem. Drugi duet stworzą Marcin Nowak i Eduard Krcmar, a z juniorami wystąpi Władimir Borodulin.
 

Przypomnijmy, że w pierwszym starciu pomiędzy OK Bedmet Kolejarzem i Power Duck Iveston PSŻ Poznań na torze w Opolu górą byli gospodarze, którzy zwyciężyli 48:42. Co ciekawe, opolan do zwycięstwa poprowadzili Michał Szczepaniak i Denis Gizatullin, czyli zawodnicy, którzy nie znaleźli się w awizowanym składzie na pierwsze spotkanie fazy play-off.
 

O godzinie 16:30 rozpocznie się próba toru, 15 minut później odbędzie się prezentacja, a o 17:00 zawodnicy wyjadą do pierwszego biegu.
 

Emocje gwarantowane, musisz tam być! Do zobaczenia na stadionie!


Awizowane składy:
 

Power Duck Iveston PSŻ Poznań:
1. David Bellego
2. Robert Miśkowiak
3. Marcin Nowak
4. Eduard Krcmar
5. Władimir Borodulin
6. Marek Lutowicz
7. Michał Curzytek
 

OK Bedmet Kolejarz Opole:
9. Hubert Łęgowik
10. Mads Hansen
11. Oskar Polis
12.
13. Bjarne Pedersen
14. Damian Lotarski
15. Patryk Wojdyło
 

Początek spotkania: 17:00
Sędzia: Krzysztof Meyze
Komisarz toru: Arkadiusz Kalwasiński
Przewodniczący jury: Maciej Polny