Trwa ładowanie strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Towarzystwo sportowe
Kolejarz Opole

Oskar Polis z dwuletnim kontraktem!

Dla Oskara Polisa sezon 2020 będzie trzecim, w którym reprezentować będzie OK Bedmet Kolejarz Opole. W minionych rozgrywkach wychowanek Włókniarza Częstochowa wystąpił w 9 spotkaniach, w których zdobył 68 punktów, co przełożyło się na średnią biegopunktową równą 1,976. Dodajmy, że 23-latek związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem.

Oskar jest trzecim oficjalnie potwierdzonym zawodnikiem. Wcześniej kontrakt z naszym klubem podpisali Rene Bach i Bjarne Pedersen.


SKŁAD KOLEJARZA OPOLE NA SEZON 2020

Rene Bach
Bjarne Pedersen
Oskar Polis

Menadżer: Jarosław Dymek